מאי 6, 2017

אודות

סמינולוג הינו מאגר עבודות סמינריוניות איכותיות המיועד לשימוש כלל הסטודנטים.

מה תוכל למצוא כאן?

באתר שלנו תוכלו למצוא עבודות סמינריוניות במגוון תחומים ודיסיפלינות לימודיות החל מעבודות באמנות, עבודות סמינריוניות במשפטים, חינוך ועוד.

מי אנחנו?

צוות סמינולוג הינו צוות המתמחה מזה מספר רב של שנים בעולם העבודות האקדמיות על מגוון צורותיהן ( עיוני,איכותני,כמותני,תזה,הצעת מחקר,סקירת ספרות ועוד). אנוה קמנו מאגר איכותי. בשל העובדה שיש יש לנו נסיון רב שנים, ואנו יודעים שלא מעט מהסטודנטים יכולים לכתוב עבודה ביתר קלות אם יש להם עבודה לדוגמא על ידם – אין צורך ללכת לספרייה ולצלם או להתחנן למרצה בכדי לקבל עבודה לדוגמא, פשוט חפשו והורידו.

אנו מקפידים להוסיף לאתר גם  לא מעט תוכן אקדמי, עבודות גמר, עבודות סמינריון ללא תשלום.ואפילו סיכומי שיעור. אך חשוב לנו לציין כי אין אנו ממליצים לסטודנט להגיש עבודה כפי שהיא , כאילו הוא כתב אותה- אלא להעזר בחומר , לקחת רעיונות , מקורות וכדומה.כל העבודות באתר נבדקות בקפידה לפני שהן עולות לאויר.

זה חוקי לקנות עבודה?

זה חוקי בדיוק כמו לקנות ספר בחנות ספרים או מאמר מאתר אוניברסיטאי! מה שתעשה עם העבודה זו השאלה. אנו ממליצים להעזר בה כמו כל ספר או מאמר. אנו ממש לא מעודדים רמאות מכל סוג, ובטח שלא להגיש משהו כאילו אתם כתבתם. ראו הוזהרתם!

לא מצאת? רוצה שכתוב ? חלק ? שאלה? שלח לנו מייל!

גם אם לא מצאת עבודה מתאימה במאגר,צור קשר ונשלח לך משהו אחרי שאנחנו נחפש…אגב, יש לנו גם אפשרות לסייע בכתיבה מקורית על ידי צוות מקצועי.

רוצה למכור עבודה שכתבת ?

נשמח לקבל את העבודה לבחינה.  שלח את העבודה שלך ובמידה והעבודה מתאימה ומקורית אנו שולחים תשלום מיידי.

רוצה לבצע בדיקה לעבודה שלך ?

יש לנו מערך תוכנות ממוחשבות לבדיקת הפצת העבודה ברשת, ובדיקה במאגרי המוסדות האקדמים. בדיקה בסיסית במחיר של 19.90 , ממוחשבת בלבד! לביצוע הבדיקה שלח פנייה בעמוד צור קשר. הבדיקה מוגבלת בכמות העמודים.

תהנו!

הסמינולוגים

מאגר עבודות סמינריון